گزارش برگزاری دوره آموزشی غذهای عملگرا

انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت استان کرمانشاه با همکاری معاونت غذا و دارو...

برگزاری دوره آموزشی "مدیریت آزمایشگاه مبتنی بر استاندارد ISO 17025"

 سیستم مدیریت آزمایشگاه مبتنی بر استاندارد ISO 17025...

سایت انجمن مسئولین فنی وکنترل کیفیت استان کرمانشاه جهت بهبود سطح اطلاع رسانی به اعضاء (مسئولین محترم فنی و مدیران محترم کنترل کیفیت) ارتقاء یافت . شما عزیزان می توانید اخبار و اطلاعات مربوط به برنامه ها و دوره های آموزشی را از سایت دریافت نمائید . علاوه برآن با توجه به الزامی شدن ارائه قرارداد تیپ مسئولین فنی در هنگام صدور یا تمدید پروانه ، قرارداد مذکور روی سایت انجمن قرار گرفته است. لذا خواهشمند است در هنگام مراجعه به سایت جهت تکمیل فرم مذکور، ابتدا راهنمای پر کردن قرارداد را به دقت خوانده و طبق آن عمل نمائید.

جهت اطلاع از اخبار انجمن علاوه بر سایت می توانید عضو کانال تلگرامی ما شوید.

دوستان عزیز جهت مراجعه حضوری، ساعت کاری دفتر انجمن، شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 الی 13 می باشد . توصیه می گردد جهت تسریع انجام امور مراجعه کنندگان ، قبل از مراجعه حتما با یکی از شماره های زیر هماهنگی بعمل آورید:

38210903 - 09902748775 – 09037387170

در صورت مراجعه بدون هماهنگی قبلی و عدم حضور اینجانب ( به دلیل انجام امور خارج از دفتر از قبیل مراجعه به ادارات مرتبط و ...)، ازطریق ارسال پیامک به یکی از شماره های فوق اعلام نمائید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به امور شما رسیدگی گردد.

اعضاء محترم هیئت مدیره جهت پیشبرد اهداف انجمن مایل به دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان می باشند. لذا خواهشمند است نظرات خود را جهت بررسی به ایمیل انجمن ارسال فرمائید.

با تشکر و سپاس

زهرا مرادی

دبیر انجمن و مدیر سایت

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top