برگزاری جلسات آموزشی TTAC

جلسات آموزشی سامانه TTAC در دو نوبت( سه شنبه 12 دی ماه و چهارشنبه 20 دیماه) با حضور 70 نفر از مسئولین فنی استان برگزارگردید.مهندس مهدی مرادی کارشناس محترم اداره...

گزارش برگزاری دوره آموزشی ارزیابی حسی

امروز پنجشنبه سیزدهم مهر ماه 1396دوره آموزشی«ارزیابی حسی» با تدریس جناب آقای دکتر رضا محمدی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، توسط انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت استان...

گزارش برگزاری دوره آموزشی غذهای عملگرا

انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت استان کرمانشاه با همکاری معاونت غذا و دارو...

جلسات آموزشی سامانه TTAC در دو نوبت( سه شنبه 12 دی ماه و چهارشنبه 20 دیماه) با حضور 70 نفر از مسئولین فنی استان برگزارگردید.مهندس مهدی مرادی کارشناس محترم اداره نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی در جلسات مذکور که  در معاونت  غذا و دارو کرمانشاه برگزار شد، سامانه  TTAC را راهی مناسب برای رهگیری، ردیابی و کنترل اصالت کالا دانست.
وی عنوان کرد: ثبت نام مسئولین فنی برای تایید صلاحیت در سامانه  TTAC  الزامی است و تمامی مسئولین فنی باید نحوه کار با این سامانه را فرا بگیرند.
مهندس مرادی با اشاره به اینکه مهمترین کاربرد این سامانه در واردات و صادرات است بیان کرد:  این سامانه علاوه بر کاربرد عمومی و مهم تشخیص کالاهای اصل از تقلبی و قاچاق برای عموم مردم در فرایند گشایش و ترخیص کالاهای صادراتی و وارداتی نیز کاربردهای مهمی دارد که تمامی مسئولین فنی باید به طور کامل آن را یاد بگیرند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top