گزارش برگزاری دوره اصول کار با تجهیزات آزمایشگاهی

در مورخ پنجشنبه ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۷ دوره آموزشی«اصول کار با تجهیزات آزمایشگاهی » با تدریس جناب آقای مهندس علی رضا همتی، توسط انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت...

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم انجمن می رساند به استناد نامه شماره 7/505/95/7225/پ مورخ 1395/4/9  معاونت غذا و دارو ،  هنگام صدور و یا تمدید پروانه مسئول فنی تکمیل و تحویل فرم قرارداد تیپ در چهار نسخه الزامی می باشد.

لذا جهت تأیید قرارداد مذکور توسط انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت استان ، لازم است ضمن عضویت در انجمن ، قرارداد مذکور را بر اساس راهنمایی های زیر تکمیل نموده و چهار نسخه از آن را با مهر و امضاء تمامی صفحات توسط کارفرما و مسئول فنی، به همراه معرفی نامه از کارفرما و  مدارک عضویت تحویل دفتر انجمن نمائید.

راهنمای پرکردن فرم قرارداد تیپ

اطلاعات خواسته شده در فرم قرارداد باید به صورت تایپ شده وارد شود لذا فرم قرارداد را دانلود نموده و پس از تکمیل قسمت های خالی به صورت زیر ، در چهار نسخه پرینت گرفته و مهر و امضا نمائید.

1-    ماده 1 مشخصات طرفین قرارداد(مسئول فنی و کارفرما/کارفرمایان ) به صورت دقیق و کامل وارد شود.

2-   ماده  2 مربوط به تاریخ عقد قرارداد و مدت آن می باشد. توجه داشته باشید که این مدت نباید از یک سال کمتر باشد.

3-  در قسمت ماده 6 مشخصات مربوط به آدرس کارخانه/کارگاه و همچنین نوع محصول تولیدی قید شود.

4-   ماده 7 که مربوط به ساعت کاری مسئول فنی می باشد، طبق قانون نباید از 8 ساعت در روز کمتر باشد و ضمنا علاوه بر ساعت کار ، شیفت کاری و خط تولید نیز قید شود.

5-   ماده 8 حقوق و دستمزد، حداقل حقوق پایه مسئولین فنی در سال 97 مبلغ 13,340,000 ریال می باشد ( که برابر است با مجموع   حداقل حقوق مصوب شورای عالی کار در سال  97(11,112,670 ریال) ، بعلاوه بیست درصد آن به عنوان حق مسئولیت است ).

حداقل حقوق کل شامل مبلغ مذکور بعلاوه سایر مزایای قانونی مصوب سال جاری می باشد(حق مسکن ماهیانه 400,000 ریال، حق بن (خوار و بار )1,100,000 ریال،  حق اولاد - یک فرزند 1,111,260 ریال، حق اولاد - دو فرزند 2,222,520 ریال، حق سنوات ماهانه 510,000 ریال ).بنابراین با توجه به موارد مذکور حقوق کل نباید از 14,840,000 ریال   کمتر  باشد.

 

6- لطفا فایل word فرم قرارداد را از لینک زیر دانلود کرده و بعد ازتکمیل اطلاعات به صورت تایپ شده ، قرارداد را در چهار نسخه چاپ نموده، تمام صفحات هر چهار نسخه توسط کارفرما و مسئول فنی مهر و امضا شده و سپس همراه معرفی نامه کارفرما و سایر مدارک عضویت تحویل دفتر انجمن داده شود.

 

دانلود فرم قرارداد مسئولین فنی با فرمت word

توجه:

در صورتی که مسئول فنی چند واحد کارگاهی هستید و تمایل دارید یک قرارداد کلی برای همه  تنطیم کنید ،فرم قرارداد خود را از  اینجا  دانلود نمائید.

 

شما عزیزان می توانید به جای استفاده از فایل Word با ورود به فرم قرارداد در زیر، به صورت آنلاین اطلاعات خود را در فرم وارد کرده و سپس پرینت بگیرد .توجه داشته باشید برای اینکه صفحات موقع پرینت دچار بهم ریختگی نشوند لازم است با مرور گر Internet Explorer با ورژن های 8  به بالا  باز نمائید.

 

ورود آنلاین به فرم قرارداد تیپ

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top