برگزاری جلسات آموزشی TTAC

جلسات آموزشی سامانه TTAC در دو نوبت( سه شنبه 12 دی ماه و چهارشنبه 20 دیماه) با حضور 70 نفر از مسئولین فنی استان برگزارگردید.مهندس مهدی مرادی کارشناس محترم اداره...

گزارش برگزاری دوره آموزشی ارزیابی حسی

امروز پنجشنبه سیزدهم مهر ماه 1396دوره آموزشی«ارزیابی حسی» با تدریس جناب آقای دکتر رضا محمدی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، توسط انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت استان...

گزارش برگزاری دوره آموزشی غذهای عملگرا

انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت استان کرمانشاه با همکاری معاونت غذا و دارو...

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم انجمن می رساند به استناد نامه شماره 7/505/95/7225/پ مورخ 1395/4/9  معاونت غذا و دارو ، از این پس هنگام صدور و یا تمدید پروانه مسئول فنی تکمیل و تحویل فرم قرارداد تیپ در چهار نسخه الزامی می باشد.

لذا جهت تأیید قرارداد مذکور توسط انجمن مسئولین فنی و کنترل کیفیت استان ، لازم است ضمن عضویت در انجمن ، قرارداد مذکور را بر اساس راهنمایی های زیر تکمیل نموده و چهار نسخه از آن را با مهر و امضاء تمامی صفحات توسط کارفرما و مسئول فنی، به همراه معرفی نامه از کارفرما و  مدارک عضویت تحویل دفتر انجمن نمائید.

راهنمای پرکردن فرم قرارداد تیپ

اطلاعات خواسته شده در فرم قرارداد باید به صورت تایپ شده وارد شود لذا فرم قرارداد را دانلود نموده و پس از تکمیل قسمت های خالی به صورت زیر ، در چهار نسخه پرینت گرفته و مهر و امضا نمائید.

1-    ماده 1 مشخصات طرفین قرارداد(مسئول فنی و کارفرما/کارفرمایان ) به صورت دقیق و کامل وارد شود.

2-   ماده  2 مربوط به تاریخ عقد قرارداد و مدت آن می باشد. توجه داشته باشید که این مدت نباید از یک سال کمتر باشد.

3-  در قسمت ماده 6 مشخصات مربوط به آدرس کارخانه/کارگاه و همچنین نوع محصول تولیدی قید شود.

4-   ماده 7 که مربوط به ساعت کاری مسئول فنی می باشد، طبق قانون نباید از 8 ساعت در روز کمتر باشد و ضمنا علاوه بر ساعت کار ، شیفت کاری و خط تولید نیز قید شود.

5-   ماده 8 حقوق و دستمزد، حداقل حقوق پایه مسئولین فنی در سال 96 مبلغ 11160000 ریال می باشد ( که برابر است با مجموع   حداقل حقوق مصوب شورای عالی کار در سال  96 (9299310 ریال) ، بعلاوه بیست درصد آن به عنوان حق مسئولیت است ). حداقل حقوق کل شامل مبلغ مذکور بعلاوه سایر مزایای قانونی مصوب سال جاری می باشد(حق مسکن ماهیانه 400000 ریال، حق بن (خوار و بار )1100000 ریال،  حق اولاد - یک فرزند 929931 ریال، حق اولاد - دو فرزند 1859862 ریال، حق سنوات ماهانه 510000 ریال ).بنابراین با توجه به موارد مذکور حداقل حقوق کل برای یک فرد بدون فرزند نباید از 12650000ریال کمتر باشد.

6-   لطفا فایل word فرم قرارداد را از لینک زیر دانلود کرده و بعد ازتکمیل اطلاعات به صورت تایپ شده ، قرارداد را در چهار نسخه چاپ نموده، تمام صفحات هر چهار نسخه توسط کارفرما و مسئول فنی مهر و امضا شده و سپس همراه معرفی نامه کارفرما و سایر مدارک عضویت تحویل دفتر انجمن داده شود.

 

دانلود فرم قرارداد مسئولین فنی با فرمت word

توجه:

در صورتی که مسئول فنی چند واحد کارگاهی هستید و تمایل دارید یک قرارداد کلی برای همه  تنطیم کنید ،فرم قرارداد خود را از  اینجا  دانلود نمائید.

 

شما عزیزان می توانید به جای استفاده از فایل Word با ورود به فرم قرارداد در زیر، به صورت آنلاین اطلاعات خود را در فرم وارد کرده و سپس پرینت بگیرد .توجه داشته باشید برای اینکه صفحات موقع پرینت دچار بهم ریختگی نشوند لازم است با مرور گر Internet Explorer با ورژن های 8  به بالا  باز نمائید.

 

ورود آنلاین به فرم قرارداد تیپ

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top